Invisalign - moderní, efektivní rovnání zubů

Invisalign - moderní, efektivní rovnání zubůVelký úsměv je nejen fyzicky lákavý, ale také přispívá ke zdravým zubům a dásní. Zuby, které jsou umístěny na správném místě, umožňují snadné čištění zubů a dásní, které zajišťují, že vaše zdraví v oblasti ústní dutiny je neporušené. Pokud jste přemýšleli o narovnání vašich zubů, můžete mít v Canberře širokou škálu možností. Invisalign je jednou z nejvhodnějších možností, která vám poskytne skvělý úsměv a pohodlné ošetření.

O společnosti Invisalign

Invisalign je metoda vyrovnání zubů, které používají sadu čistých hladkých plastových zarovnávačů. Tyto zarovnávače jsou vyráběny speciálně pro vaše zuby. Zarovnávače se nosí nad zuby a můžete je odstranit, když jedete nebo vyčistíte zuby. Zarovnávače nejsou nápadné, protože jsou čisté barvy a můžete pohodlně projít léčbou, aniž by ostatní byli vědomi.

Poskytovatel služby Invisalign

Pokud uvážíte léčbu Invisalignem, musíte určit kvalifikovaného a zkušeného poskytovatele Invisalignu, protože ne všichni zubní lékaři jsou vyškoleni k poskytování této služby. Τη not not τη not not τη not not τη year τη not not year not not not not not303030303030303030 τη30 not τη τη not not τη τη not not τη not not τη not not τη not not τη not not τη τη not τη not not τη not not30 Léčba Invisalign zajišťuje minimální přerušení života. Jakmile zjistíte kvalifikovaného poskytovatele, budete rezervován na schůzku.

Ortodontist vás nejprve vyzkouší, abyste potvrdili, zda je přípravek Invisalign vhodný k léčbě vašeho stavu. Pokud je přípravek Invisalign vhodný pro vás, ortodontista bude mít rentgenové záření, dojmy a obrazy vašich zubů. Tyto položky se používají k vytvoření 3D obrazu zubů a váš ortodontist vytvoří plán léčby založený na těchto obrázcích. Budete také schopni vědět, jak vaše léčba bude postupovat od začátku do konečného výsledku při pohledu na 3D obrazy.

Zarovnávače

Jakmile bude váš léčebný plán zaveden, vaše zarovnávače budou vyrobeny a váš ortodontist vás bude kontaktovat, jakmile budou připraveni. Budete mít první sadu zarovnávačů, které budete muset nosit přibližně dva týdny. Zarovnávače by měly být vždy používány, s výjimkou případů, kdy jste si zuby vyčistili a jedli.

Po dvou týdnech budete nosit další sadu zarovnávačů. Váš ortodontist vám může dát až tři sady zarovnávačů, které vás vezmou asi šest týdnů. Pak přijdete na schůzku, kde ortodontista zkontroluje průběh vaší léčby a poskytne vám další sady zarovnávačů.

Péče o zarovnávače

Snadno vyčistěte zarovnávače jemným kartáčováním a opláchněte je vlažnou vodou. Můžete také zvolit použití čisticí sady, která byla vyrobena speciálně pro Invisalign. Musíte odstranit zarovnávače při jídle, což znamená, že nebudete muset přestat jíst nějaký druh jídla. Důležité je, abyste si zuby důkladně zubali a denně je niťovali, aby bylo zajištěno, že vaše oční zdraví bude udržováno po celou dobu léčby.

V případě, že jste zapojeni do sportu, ujistěte se, že nosíte chránič na ochranu ústní dutiny, který chrání zuby a zarovnávače. Z vašeho ortodontistu můžete v Canberře získat ústa. Invisalign je skutečně léčbou pro moderní pacienty.stomatologicke potreby